sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Výhody montovaných kontejnerů


Mobilita - úspora času i nákladů

Ocelové skladové kontejnery jsou mobilní. Dají se i plně naložené přesouvat z bodu A do bodu B bez předchozí časově i finančně náročné vykládky. Přesun se provádí pomocí vysokozdvižného vozíku. Nebo jeřábem, je-li kontejner vybaven jeřábovými oky.


Rychlá montáž a okamžitá použitelnost

Samotná montáž je díky jednoduché konstrukci rychlá a nevyžaduje použití těžké techniky, provádí se přímo na zem. Ihned po jejím dokončení je kontejner připravený k použití.


Odolnost a bezpečnost

Stěny a střecha kontejnerů jsou z pozinkovaných trapézových profilů, které jsou odolné vůči nepříznivým vlivům počasí a korozi, což zaručuje dlouhou životnost a 100% bezúdržbovost.

Každý kontejner je vybaven 1křídlými dveřmi 1294x1996mm se zvýšeným zabezpečením proti vloupání, jenž zajišťuje 3bodový bezpečnostní zámek s rozpěrami nahoru, dolů a do strany – 3 klíče. Cylindrická vložka proti odvrtání.

Střecha je pochozí až do 125 Kg/m2. Podlahu tvoří rám z dřevěných hranolů, na němž je umístěna pevná, kvalitní OSB deska s nosností až 500 Kg/m2.

Odvod vody zajišťuje vnitřní okap, dovnitř kontejneru nezatéká, uskladněný materiál je tedy vždy v suchu.

skladové kontejnery


Přizpůsobitelnost a víceúčelovost

Vyjma přírodního pozinkového (bezbarvého) provedení s univerzálním vzhledem, máte na výběr i z mnoha barevných odstínů RAL lakování.  Od modelu 211 pak lze také lze bez příplatku nainstalovat dveře i do bočních stěn kontejneru.

Jednotlivé modely se dají vzájemně kombinovat a spojit do sestavy. Případně doplnit o závěsná oka pro jeřáb, ale i další praktické příslušenství, jako jsou úložné regály.

V sortimentu najdete jak levnější neizolované, tak izolované skladovací kontejnery pro univerzální použití – skladování zboží, materiálu, pneumatik a podobně – ale také plechové kontejnery speciálně navržené k uskladnění chemikálií nebo tekutin, plynových lahví…

Kontejnery se dají dále použít i jako unimobuňky pro stavbu šaten, sprch nebo příbytku na stavbách. Nebo jako dočasná garáž. Dokonce se s oblibou používají jako náhrada za zahradní domek či kůlnu.

Navštivte také naše stránky www.hotovedomy.cz - nabízíme ten nejširší výběr:

 

showroom

doprava

 

jak objednat

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ