sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Potřebujete bezpečně přepravit zboží? Pomohou vám kontejnery

23.9.2017

Podnikáte? Možná provozujete nějakou firmu, která funguje jako dodavatel zboží z různých končin. V takovém případě zcela určitě potřebujete prostor, do kterého ukládat zboží, aby se nepoškodilo. Můžete využít velkoobjemové kontejnery, které vám ochrání zboží a zaručí jeho přepravu téměř po libovolných trasách.

Větší množství zboží

Potřebujete-li si zlevnit přepravu, právě hotové kontejnery vám v tom mohou hodně pomoci. Jejich plochu, obsah a objem můžete využít na maximum, tedy vhodně do nich složit maximální množství zboží, na které jsou stavěné. Například se do velkého kontejneru může vejít i větší množství palet se zbožím, palety se dají skládat třeba i ve dvou vrstvách. Využití pak stoupá. Jde o jednoznačnou přednost kontejnerové přepravy, která zajistí přesuny obrovských objemů zboží.

Nikdo se nedostane dovnitř

Zároveň vše výrazně zjednoduší a zrychlí. Díky tomu, že mají standardní rozměry, dá se s nimi pomocí vysokozdvižných vozíků a jeřábů velmi snadno manipulovat. Potom velice snadno můžete přepravovat zboží po různých trasách. Navíc je zajištěna naprostá bezpečnost zboží, skladové kontejnery jsou tak dobře zajištěny, že nedovolí, aby k jejich obsahu pronikl někdo nepovolaný. Je téměř vyloučeno, že by někdo pronikl do obsahu kontejneru.

Přeprava z kontinentu na kontinent1339 1118f4d49441aa1f198f5c5451dbdb3a

Právě z výše uvedených důvodů není problém posílat v mobilních skladových kontejnerech třeba i cennější zboží. Plusem je i pravidelnost přepravy. Posílat kontejnery na nákladních lodích z kontinentu a kontinent je snadné a lehké. Proto můžete tuto možnost využít i pro přepravu na opravdu velké vzdálenosti. Náklady jsou poměrně nízké. Také se dá lodní doprava kombinovat se železnicí, nákladní automobilovou dopravou podle trasy, kterou potřebujete urazit. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ