sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Skladovací kontejnery dokážou odolat i nenechavým zlodějům

16.8.2017
 
Hotové ocelové kontejnery jsou velmi šikovné na uložení zboží, které potřebujete, aby bylo mobilní. Kontejner není problém kdykoli naložit na kamion, železniční vagon, loď nebo letadlo a kamkoli přepravit. Možná vám ale vrtá hlavou, zda tyto mobilní přepravní úložné jednotky nemohou navštívit zloději. Vaše úvahy jsou logické, můžeme vás ale ujistit, že kontejnery jsou výborně zabezpečené. Vysvětlíme si jak. 
 
 

Pevné trapézové profily 

Především jak střecha, tak i stěny jsou zhotoveny ze silných, pozinkovaných trapézových profilů. Tyto plechy jsou velmi pevné a díky nim se samotný mobilní kontejner stává téměř nedobytnou pevností. Je problém do něj jakkoli vniknout. Navíc je každý kontejner vybaven jednokřídlými dveřmi. Popisované dveře mají zvýšené zabezpečení proti vloupání, takže se pro případné nenechavce stávají opravdu velký oříškem, který není tak snadné rozlousknout. To je samozřejmě dobře.
 

Tři klíče k cylindrickému zámku 

 

Jednokřídlé dveře mají tříbodový bezpečnostní zámek s rozpěrami nahoru, dolů a do strany. K tomuto zámku náleží tři klíče. Cylindrická vložka tohoto zámku je zajištěna proti odvrtání. Zloděj si s takovým zámkem poradí jenom s velkými obtížemi. Pravděpodobně ho toto odradí. Jde o poměrně složitou operaci, která by trvala velmi dlouho a riskoval by hodně – někdo by si ho mohl všimnout. Za to mu zboží uložené v kontejneru nebude stát. 
 

O bezpečnost se nemusíte bát 

 
Jak je vidět, výrobci nepodceňují hotové kontejnery a jejich zabezpečení. Naopak, věnují jim dostatečnou pozornost. Materiál, z něhož jsou kontejnery zhotoveny, svojí pevností prakticky znemožňuje průnik v jiných místech, než jsou dveře kontejneru. Prořezávání trapézových profilů pilo na železo by způsobilo hluk. Otevření dveří kontejneru jinak, než s pomocí klíčů je také velmi náročné. Proto se o bezpečnost svého zboží nemusíte bát. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ