sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

V hotovém kontejneru můžete skladovat plynové lahve i chemikálie

6.7.2017
 
Nízká pořizovací cena, bezpečnost skladování, zaručená kvalita provedení, všechny tyto přednosti jsou samozřejmostí pro hotové kontejnery. Skladovací kontejnery určené pro logistiku bez potíží splňují tyto parametry. Můžete se spolehnout, že jde o opravdu kvalitní kontejnery. 
 
 

Můžete si kontejner i pronajmout 

 
Pokud se kontejner nachází ve smontovaném stavu, můžete s ním manipulovat s pomocí vysokozdvižného vozíku nebo jeřábu. Jednoznačně z toho vyplývá, že jde o naprosto plnohodnotný skladový hotový kontejner pro skladování nejrůznějšího druhu zboží. Jde o velmi příznivou investici. Pokud ale máte pocit, že i tak, je celý kontejner drahý, je možné si ho také pronajmout.
 

Stavební buňka s oknem

 
Zajímavou možností jsou také úpravy kontejneru. Mohou se nabízet například skladové kontejnery s jednokřídlými vraty z dlouhé strany, nebo také s dvoukřídlými vraty rovněž z dlouhé strany. Ovšem tím výčet úprav pro hotové kontejnery samozřejmě ani zdaleka nekončí. Může být k dispozici například kontejner jako stavební buňka s oknem. Dále mohou být skladové kontejnery rovněž izolované. Jinou možností jsou skladové kontejnery s pletivem místo vrat. 
 

Hodí se i bezpečnostní závora

 

Je možné se vybavit i speciálními hotovými kontejnery určenými pro skladování určitých komodit zboží. Například se nabízí speciální kontejnery pro skladování pneumatik, který dokáže maximálně využít prostor. Dále třeba kontejnery na skladování plynových lahví, v tomto případě se často vyskytují kontejnery s pletivem místo vrat nebo chemikálií. K dispozici jsou potom například i regálové stojany na plynové lahve. Pro skladování chemikálií se užívají hotové kontejnery se záchytnou vanou a pochozím pororoštem. Pro hotové kontejnery jsou k dispozici i další prvky, například bezpečnostní závora. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ