sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Levná a mobilní garáž, kancelář nebo i byt? S kontejnery je to možné

29.6.2017
 
Zájem o různé nízkonákladové a snadno dostupné alternativy pro podnikatelské i obytné účely roste minimálně v celém západním světě – a nejinak je tomu také u nás. Firmy dávají stále častěji přednost montovaným halám před vlastními zděnými budovami, lidé si zvykají na nízkoenergetické montované dřevostavby a podobně. 
 
 
Jednou z možností, jak si zajistit opravdu velmi levné prostory pro různorodé účely, je také využití ocelových skladových kontejnerů. Za tímto účelem jsou nejčastěji používány univerzální námořní kontejnery o délce 6 nebo 12 metru (20stopé a 40stopé jednotky). K dispozici jsou však různé typy skladových kontejnerů včetně možnosti pořídit si kontejnery již přímo vyrobené jako obytné, kancelářské a podobně. 
 
Skladové kontejnery jsou vyrobeny z odolných ocelových plechů a opatřeny zinkováním, jsou vodotěsné a vzdorují vlhkosti, rzi i mechanickému poškození. Lze v nich velmi efektivně a bezpečně skladovat i převážet zboží a stejně tak je možné je upravit a využívat jako garáže, dílny, mobilní prodejny nebo obytné jednotky. 
 

Nejvýhodnější je použití vyřazených kontejnerů v dobrém stavu

 
Obvyklé je používat vyřazené námořní kontejnery, jelikož se jedná o nejlevnější možnost, navíc s jistým ekologickým rozměrem, jelikož v podstatě dochází k recyklaci materiálu. Tyto mobilní sklady lze velmi snadno upravit podle vlastních představ a jejich životnost se s přehledem dá počítat na několik desítek let. 
 
Výhodou kontejneru je nejenom variabilita, nízká cena a dostupnost, ale také skladnost a úspornost prostoru díky standardizovaným rozměrům a ocelovým stěnám, které jsou nesrovnatelně tenčí než zděné a přitom minimálně stejně odolné. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ