sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Z kontejnerů můžete vybudovat různé stavby

22.6.2017
 
Kontejnery slouží k přepravě. Jenže co s těmi vysloužilými, které už mají léta dobré služby za sebou? Nic nevydrží věčně, a to platí i v případě hotových kontejnerů. Naštěstí poslední léta dávají zelenou kontejnerové architektuře, která má spoustu podob. Nikdy se tak nemusí hromadění vysloužilých kontejnerů bát, právě naopak.
 
 

Nevyužité schránky poslouží k bydlení 

 
Kvalitní schránka pro zboží, která může využít různých druhů dopravy, to je hotový kontejner. Putuje z jednoho konce světa na druhý, ale jednoho dne jeho pouť skončí. Může také dojít k výkyvům kontejnerové dopravy. V jednom časovém je potřeba velké množství kontejnerů, jindy tato potřeba klesá. Hotové kontejnery, které jsou nevyužité pak mohou posloužit k bydlení. Nabízejí se různé originální koncepty bytů složených z kontejnerů. 
 

Nejste žádný bezdomovec 

 
Jestliže u nás v Čechách někomu řeknete, že bydlíte v kontejneru, nejspíš si o vás pomyslí, že jste bezdomovec. Jinde v cizině ale už vědí, že kontejnery nacházejí uplatnění v originálním bydlení, jsou předmětem zájmu architektů, kteří využívají toho, že kontejner je standardní jednotkou s přesně definovanými rozměry, již lze využít v koncepci bydlení. Kontejnery se dají třeba různým způsobem skládat na sebe, vyříznutím části plochy vytvářet prostor pro velkoplošná okna, takže s minimálními náklady vytvoříte originální dům. 
 

Postavit se dá jakákoli stavba 

 

Zkrátka z kontejnerů můžete postavit cokoli: obytný dům, školu, školku, prodejnu, restauraci. Repasované kontejnery jsou skvělým materiálem. Dnes, kdy se stavitelé snaží, aby jejich stavby byly co nejlevnější, je potom hotový kontejner skvělou základní stavební jednotkou. Řada předních architektů už se dnes kontejnerové architektuře věnuje jako specifickému odvětví a má s ním velké úspěchy.   

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ