sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Jsou hotové kontejnery dostatečně bezpečné?

14.6.2017
 
Potřebujete vy nebo vaše firma pravidelně přepravovat zboží z místa na místo? Nejelegantnějším řešením jsou v takovém případě kontejnery. Nabízejí velké množství místo, rozsáhlý úložný prostor. Možná se ale bojíte o bezpečnost svého zboží. Nemůže vám ho někdo ukrást?
 
 

Nikdo neuhlídá všechno 

Nejspíš sice považujete hotové kontejnery za relativně bezpečné, ale přesto ve vás hlodá červíček pochybností. Když si představíte rozsáhlé a opuštěné kontejnerové překladiště, vskutku si člověk může říkat: Opravdu se mému zboží, mé zásilce nic nestane? Je tady tak opuštěné. Co když se ale najde nějaký nenechavec, který bude chtít prozkoumat, co se v mém kontejneru nachází a případně to i ukrást? Co pak? Mám šanci tomu nějak zabránit? Kontejnerové překladiště třeba může být sledováno kamerami, ale ani kamery nevidí úplně všude, mají také mrtvé úhly. A potom, aby se něčemu dalo zabránit, musela by být pohotová i obsluha kamer. Hlídači překladiště samozřejmě nemohou být úplně všude a ohlídat úplně všechno. Proto je bezpečnost velice důležitá.
 

Tříbodový zámek všechno jistí 

Samozřejmě, že výrobce hotových kontejnerů jejich bezpečnost rozhodně nepodceňuje. Ba naopak. Snaží se případným zlodějům maximálně znepříjemnit a zkomplikovat případný přístup do kontejneru. Proto je každý z kontejnerů vždy vybaven jednokřídlými dveřmi o rozměrech 1294 x 1996 mm, které disponují zvýšeným zabezpečením vůči vloupání. Pojistkou proti vniknutí cizí osoby do kontejneru je tříbodový bezpečnostní zámek, který disponuje rozpěrami nahoru, dolů a do strany a k tomu náleží tři klíče. Cylindrická vložka zámku je zabezpečena proti odvrtání, pokud by se o to zloděj případně pokusil. Z toho vyplývá velmi dobré zajištění proti krádeži. Nemusíte se tedy obávat, že by kontejnery nebyly bezpečné. 
 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ