sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Jak skladovat v ocelových kontejnerech?

12.5.2017

Skladové kontejnery jsou nejvyužívanějším médiem pro skladování a přepravu nákladů, využívají se zejména v lodní dopravě, ale také v dopravě silniční, železniční a stále více také v letecké. Výhody tohoto způsobu skladování a transportu nákladů jsou nesporné. 
 
 
Skladové kontejnery jsou vyrobeny ze silných, trapézových plechů s úpravou povrchu proti korozi, deformaci a dalším nepříznivým vlivům. Jednotky jsou vodotěsné a odolné vůči poškození. Náklad je tudíž uvnitř v bezpečí i při převozu na velmi dlouhé vzdálenosti a i v extrémních podmínkách, jaké mohou panovat zejména na nákladní lodi. 
 

Kontejnery snesou i velmi těžké podmínky 

Skladové kontejnery jsou také prostorově úsporné, lze je skládat na sebe, spojovat a podobně. Sloužit přitom mohou nejen k přepravě zboží, ale také jako statické sklady. V kontejneru lze přitom uskladnit téměř cokoli. 
 
 

Uskladnit lze takřka vše, co rozměry kontejneru umožní

Běžné univerzální skladové kontejnery je možné použít pro zboží, i pro křehké výrobky, materiály, stroje a vybavení i pro chemikálie, hořlaviny a další látky, které vyžadují zvýšenou bezpečnost při skladování. 
 
Existují však i specializované skladové kontejnery určené pro skladování specifických materiálů. Například tankové kontejnery pro skladování kapalin či plynů, kontejnery pro sypké materiály či pro uhlí a také kontejnery termické, které mohou mít pasivní či aktivní chlazení či vytápění a které lze použít pro skladování a přepravu například potravin a dalších výrobků se specifickými teplotními nároky.
 
V kontejnerech je možné skladovat zboží v integrovaných regálech, na paletách, zajištěné popruhy nebo i volně umístěné v kombinaci s lehkými vycpávacími materiály. 
 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ