sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Proč využít ke skladování ocelové kontejnery?

 
9.5.2017
 
Hledáte prostory pro uskladnění zboží, materiálu, vybavení nebo čehokoli jiného a potřebujete řešení, které bude cenově dostupné, rychle využitelné a bezpečné? Potom stojí za to zahrnout do dalšího výběrového kola i ocelové skladové kontejnery.
 
 
Skladové kontejnery se používají pro uskladnění a přepravu zboží už od 50. let minulého století a od té doby se staly vůbec nejpoužívanějším přepravním médiem. Aniž si to uvědomujete, spousta – ne-li většina – výrobků, které máte doma, byla převážena nebo skladována právě v těchto mobilních skladech. Extrémní využívanost skladových kontejnerů má samozřejmě své dobré důvody.
 

Nízká cena, mobilita, perfektní ochrana nákladu,…

Tyto jednotky představují levné, skladné a přitom velmi spolehlivé, a dokonce mobilní řešení. Jelikož jsou skladovací kontejnery vyráběny ve standardizovaných rozměrech, je možné je snadno spojovat i vrstvit a ušetřit tak spoustu místa. Existují přitom jednotky zcela malé o objemu třeba jen 1 m3, ale i rozměrné kontejnery o délce 12 m s objemem 15 m3 a více. 
 
Pomocí palet, speciálních vnitřních regálů či s použitím vycpávek můžete v kontejnerech skladovat i velmi křehké a citlivé zboží. Samotná konstrukce kontejnerů vyrobených z tlustých, pozinkovaných trapézových plechů zaručuje maximální odolnost vůči mechanickému poškození i jiným negativním vlivům. Životnost těchto jednotek je běžně okolo několika desítek let. 
 
Zásadní výhodou je samozřejmě také mobilita. Skladové kontejnery můžete i v naloženém stavu převážet. Manipulace je přitom možná pomocí jeřábové techniky nebo u menších kontejnerů i s pomocí vysokozdvižného vozíku. V neposlední řadě svědčí pro použití kontejnerů také velmi příznivá pořizovací cena.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ