sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Skladový kontejner jako levná garáž, kancelář nebo i obytný prostor

27.4.2017

V posledních letech se hodně mluví o alternativních způsobech bydlení a získávání podnikatelských prostor, které mohou znamenat zásadní úsporu vstupních i provozních nákladů a nabízet případně i další výhody (obvykle zejména rychlost realizace apod.). Jednou z velice oblíbených forem je využívání skladových kontejnerů.
 
 
Ocelové skladové kontejnery se staly skutečným fenoménem a využívány jsou pro všechny myslitelné účely. Kromě samotné přepravy a skladování zboží a materiálů, pro které byly vyvinuty, je to např. tvorba obytných jednotek, úprava kontejnerů pro účely prodejních prostor, kanceláří, dílen, garáží, šaten a tak dále.
 

Použití kontejnerů hrají do karet nízké náklady, snadná manipulace i odolnost

Proč by však zrovna skladové kontejnery – poměrně nevzhledné kovové škatule – měly být tak skvělým zdrojem mnohoúčelových prostorů? Jejich „geniálnost“ spočívá ve skladnosti, obrovské odolnosti a přizpůsobitelnosti, snadné manipulovatelnosti a samozřejmě také v nízké ceně – využívají se totiž obvykle použité skladové kontejnery. Díky tomu, že vlastně dochází k recyklaci již vyřazeného produktu, se jedná v podstatě i o ekologické řešení.
 
Kontejnerové jednotky do sebe díky normalizovaným rozměrům zapadají, a tak je lze komponovat do větších architektonických celků – nejste tedy omezeni rozměrem jediného skladového kontejneru. 
 
 
Kontejnery je možné libovolně opatřit dveřmi, okny, zateplením, elektroinstalací a vším potřebným, aby mohly sloužit k účelu, který pro ně zamýšlíte. Snadno tak získáte mobilní a prostorově úspornou, ale přitom bezpečnou garáž, provizorní nebo i stálou kancelář i například právě nízkorozpočtové bydlení. 
 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ