sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Výběr skladových kontejnerů pro další úpravy

25.4.2017

Skladové kontejnery jsou natolik univerzální jednotky, že způsoby jejich používání dalece přerostly rámec pouhého skladování a převážení zboží. Kontejnery je možné patřičně upravit a využívat například jako garáže, kanceláře, prodejní místa nebo samozřejmě také k obytným účelům.
 
 
Výhodou použití skladových kontejnerů je jednak finanční úspora oproti jinému řešení (zejména zděné stavbě), ale také vysoká odolnost těchto jednotek, jejich standardizované, úsporné rozměry, mobilita a podobně. Abychom si takto mohli vytvořit kancelář nebo obytný prostor potřebujeme základní surovinu – a tou je právě skladový kontejner. Jak ale kontejner pořídit a nenechat se napálit?
 

Pozor na deformace, opravy i zápach

Pořídit můžete i přímo kontejnery, které jsou již upravené a označované jsou jako „obytné“. Tímto způsobem však mnoho peněz neušetříte, jelikož jejich ceny mohou být i velmi vysoké – úspora je přitom hlavním lákadlem využívání skladových kontejnerů. Ideální je tedy využívat použité kontejnery a tímto způsobem je recyklovat. 
 
Kontejnery jsou většinou odloženy již po několika použitích (nebo i jednom jediném), jejich životnost je přitom několik desítek let a jejich historii lze dohledat podle unikátního kódu. Kontejner si při výběru vždy dobře prohlédněte osobně. 
Zkuste, zda jdou dobře otevřít dveře a není poškozen rám, kontrolujte, zda kontejner není deformovaný nebo za sebou nemá významnější opravy. Kontejner ve špatném stavu lze pořídit levně, ale lze očekávat, že se závady postupně projeví a znepříjemní vám život. 
 
Jedním z častých problémů u přepravních skladových kontejnerů je také zápach po gumě nebo chemikáliích, které v nich mohly být převáženy. Tento zápach se kontejneru drží a při jeho rozehřátí se ještě „uvolňuje“. Zpravidla se ho nejde zcela zbavit, ačkoli může pomoci výměna podlahové desky. 
 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ