sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Cenově dostupné a mobilní alternativy zděných garáží

Potřebujete garáž, ale nechce se vám investovat do náročné realizace zděné garáže? Potřebujete jednoduché místo pro vozidlo co nejrychleji a s minimálními vstupními náklady? Řešení samozřejmě existuje – ba dokonce je jich několik. 
 
Stále větší popularitu si dnes získávají úsporné alternativní garáže, které ušetří prostor, čas i peníze a přitom poslouží stejně dobře jako robustní a nákladné zděné garáže. Tyto garáže jsou navíc mobilní a uplatní se i v zástavbách a terénech, kde by stavba zděné garáže byla jen těžko uskutečnitelná.
 
 

Plachtové garáže 

Zajímavou variantu představují plachtové garáže. Jedná se o ocelovou konstrukci opatřenou vodotěsnou, několikavrstvou krytinou s UV filtrem. Tato plně mobilní alternativa představuje zřejmě nejlevnější a nejjednodušší řešení. Nevýhodou je však nezabezpečení proti krádeži nebo vandalismu. Plachtovou garáž však můžete skvěle využít například na chatě nebo dovolené či kdekoli, kde se zdržujete jen po kratší čas. 
 

Garáž ze skladového kontejneru

Skladové kontejnery jsou vskutku univerzální jednotky a použít je můžete také jako garáž. Jsou velice odolné vůči deformaci, mechanickému poškození i vůči povětrnostním podmínkám, mají vysokou životnost a lze je velmi dobře zabezpečit. Použité skladové kontejnery lze navíc pořídit za velmi výhodné ceny.
 

Betonové a montované garáže 

Betonové garáže jsou řešením na klíč. Na připravené místo vám bude těžkou technikou usazena kompletně hotová železobetonová garáž. Výhodou je cena, úspora místa a rychlost. Podobné výhody nabízí i montované garáže, jedná se o konstrukce z plechu nebo plechu s vnější omítkou, které smontujete přímo na místě. Montované i betonové garáže jsou dnes velice žádané.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ