sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Montáž ocelového skladového kontejneru

19.4.2017

Ocelové skladové kontejnery lze využívat při přepravě a skladování zboží, ale najde se pro ně i celá řada dalších uplatnění – sloužit mohou například jako dílny, garáže, kanceláře nebo prodejní prostory i jako obytné jednotky. Montované skladové kontejnery mohou být zákazníkovi dodány již smontované anebo v rozloženém stavu.
 

 

Pokud zvolíte druhou variantu, můžete ušetřit někdy i poměrně významnou částku, montáž svépomocí přitom není nic složitého a zvládnout ji pohodlně dva lidé bez významnějších příprav. Délka montáže závisí samozřejmě na zkušenostech a také na velikosti kontejneru. 
 

Podloží pro kontejner a umístění podlahy

Pro umístění montovaného skladového kontejneru je vhodné pevné a rovné podloží, například betonové nebo stačí rozložená geotextilie pokrytá makadamem. Na podloží se umístí ocelové rámy a na ty potom podlaha kontejneru zpravidla ve formě OSB desky. 
 

 

Stěny a střecha kontejneru

Stěny kontejneru jsou vyrobeny z vlněného nebo trapézového plechu, který je ošetřený zinkováním nebo v ideálním případě zinkování s příměsí hliníku. Tato ochrana je dostatečná proti působení povětrnostních vlivů a proti korozi, ale také zvyšuje odolnost plechů vůči mechanickému poškození, deformaci či poškrábání. 
 
Stěny se zasunou do drážek v podlaze a připevní se speciálními spojovacími prvky. Úplně nakonec je umístěna střecha, která je pochozí a má poměrně vysokou nosnost. Tím je skladovací kontejner připravený k používání. Samozřejmě je možné jej opatřit dalšími úpravami nebo vybavit různým příslušenstvím a podobně. 
 

Přeprava kontejneru

Převážení kontejneru probíhá pomocí jeřábové techniky (za tímto účelem musí být kontejner vybaven jeřábovými oky) nebo vysokozdvižnými vozíky. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ