sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Skladování zboží a materiálů v ocelových přepravních kontejnerech

18.4.2017

Od padesátých let, kdy se začaly ocelové skladové kontejnery využívat, zažila tato přepravní a skladovací jednotka neuvěřitelný rozmach. V současné době je drtivá většina zboží a produktů přepravována po světě právě v těchto kovových boxech – a to lodní, leteckou i pozemní dopravou.
 
 
Skladové kontejnery jsou koncipovány tak, aby bylo možné v nich skladovat velice bezpečně téměř jakékoli vybavení, materiály nebo zboží. Při správném uložení je náklad chráněn takřka před všemi běžnými nepříznivými vlivy. 
Díky silným plechovým stěnám z trapézových profilů je obsah skladového kontejneru chráněn před poškozením a deformací. Díky pozinkování nejsou skladové kontejnery náchylné na podléhání korozi nebo jiným povětrnostním podmínkám a jsou také vodotěsné. 
 

 

Kontejnery lze použít na skladování a přepravu takřka čehokoli 

V kovových mobilních skladech je možné přepravovat nebo ukládat téměř cokoli – od chemikálií a nebezpečných látek, přes křehké zboží, elektroniku, stavební materiály, až po potraviny. Kontejnery lze vybavit speciálními regály, náklad je zde možné uložit například také na palety nebo i volně s lehkými vycpávkami apod. 
 
Pro náklady se zvláštními nároky na teplotu, je možné použít pasivně zateplené kontejnery nebo i kontejnery s aktivním chlazením nebo vyhříváním. Skladovací možnosti těchto ocelových „trezorů“ jsou tudíž skutečně skoro neomezené. 
 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ