sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Skladové kontejnery nacházejí mnohá uplatnění, na co si ale dát pozor při jejich pořizování

 
10.4.2017
 
Skladové kontejnery jsou velice módním řešením pro různé podnikatelské účely, ale také pro účely bydlení. Jedná se o velmi specifické odvětví a obytné domy z mobilních skladů mají rozhodně co nabídnout. 
 
 
Jednou z významných výhod skladových kontejnerů je jejich přizpůsobitelnost a díky standardizovaným rozměrům také možnost skládání. Snadno se osazují elektroinstalací, je možné je zateplit, opatřit dveřmi, okny a tak dále. Jsou také velice odolné a vyžadují minimální údržbu.
 
Výhodou je však samozřejmě také nízká cena takového bydlení, ale pro někoho může být zásadním důvodem pro toto řešení prostě touha po něčem atypickém a stylovém. Pokud se rozhodnete nějakým způsobem vytvořit své bydlení za pomoci těchto jednotek, musíte si při jejich pořizování dát pozor. 
 

Vybírejte použité kontejnery v dobrém stavu

Pokud vás k tomuto řešení motivují především finanční úspory, nenechte se natáhnout a kupujte použité námořní kontejnery. Ty vyjdou podle stavu a rozměrů na několik desítek tisíc a sami si je pak upravíte. Různé speciální obytné a upravené kontejnery mohou být i několikanásobně dražší – čímž se finanční nenáročnost – coby hlavní deviza tohoto alternativního řešení – smazává. 
 
Vyřazené kontejnery bývají ve velmi dobrém stavu, protože jsou často použity jen párkrát, jejich životnost je přitom vysoká. Dejte si však pozor na známky rezivění a nedokonalých oprav. Takové kontejnery možná pořídíte laciněji, ale později můžete litovat. Stejně tak si všímejte deformací rámu a dalších poškození. Je lepší si připlatit a pořídit kontejner v dobrém stavu, který bude dlouho sloužit bez nutnosti oprav.
 
Typickým problémem mnoha skladových kontejnerů je pak zápach po převáženém zboží. Jsou prodávány levněji, ale zápachu se rozhodně snadno nezbavíte. Opět tedy raději volte bezvadnou variantu. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ