sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Levná garáž z ocelového skladového kontejneru

6.4.2017
 
Potřebujete co nejrychleji a nejlevněji vyřešit dostatečně bezpečné kryté stání pro vaše vozidlo. Jednou z možností je využití ocelového skladovacího kontejneru. 
 
 
Skladové kontejnery jsou standardizované jednotky vyrobené z velice odolných, pozinkovaných trapézových plechů. Primárně jsou tyto kontejnery určeny ke skladování a převážení zboží. Z toho důvodu jsou zcela vodotěsné a odolné vůči deformacím a mechanickým poškozením stejně jako vůči povětrnostním podmínkám. 
 
Díky svým vlastnostem a tvaru jsou skladové kontejnery využívány velmi často k mnoha dalším účelům, například jako provizorní obytné buňky, dílny nebo i jako jednotky pro použití ve specifické modulární architektuře. Není tedy důvod, proč ocelový kontejner nevyužít i jako garáž. 
 

Kontejnery mohou sloužit jako odolné a bezpečné provizorní nebo mobilní garáže

Kontejnery umožňují řadu úprav. Například opatření izolační vrstvou, instalace bočních dveří (ty se v případě využití coby garáže obzvlášť uplatní při vystupování a nastupování), oken apod. Skladový kontejner bývá opatřen zpravidla dvoukřídlými dveřmi v čelní straně, které jsou dostatečné pro průjezd automobilu nebo motorky. V případě nutnosti je však možné nechat dveře patřičně upravit.
 
Kontejner je možné umístit kamkoli, nevyžaduje žádné základy a nezbytné nejsou ani základové patky. Dodavatel vám jej může dopravit již v hotovém stavu nebo si jej můžete na místě smontovat svépomocí. Jelikož jsou skladové kontejnery určeny ke skladování i cenných materiálů a zboží, jsou dostatečně zabezpečeny proti vloupání, takže nemusíte mít o své vozidlo obavy.
 
Svým vzhledem se kontejnery jakožto garáže zřejmě příliš neuplatní u rodinných domků apod., ale mohou být dostačující např. na staveništích, u skladů a v jiných místech, kde není kladen důraz na estetickou dokonalost. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ