sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Rady a tipy pro rekonstrukci domu nebo bytu

Rekonstrukce bytu nebo domu s sebou nese spoustu nepříjemnosti, finančních nákladů a je časově náročná, ale pokud si ji dobře promyslíte, můžete ze starého domu nebo bytu vykouzlit prostor k bydlení, který bude vypadat přesně podle vašich představ, a kterému se nebudete stydět říkat domov. 
 
 

Dokonalé plánování je naprosto nezbytné pro kvalitní výsledek

Pro úspěšnou rekonstrukci je nejdůležitější opravdu precizní plánování a projektování, jinak se může výsledek změnit spíše v noční můru. Je proto na místě zvážit, zda si na pomoc nepřizvete profesionála. 
 
Důležité je nezapomínat na některé samozřejmosti, jako je ergonomie prostoru, rozvržení elektroinstalace apod. Vše musí mít svou logiku a dokonale do sebe zapadat, v opačném případě můžete při zběžných opravách nebo úpravách, instalacích nových spotřebičů a podobně zjistit, že chyby při rekonstrukci vás budou teď stát spoustu nepříjemností a třeba i peněz.
 

Zabezpečte si materiály a vybavení a udržte na staveništi pořádek 

Při samotné rekonstrukci vás potom čeká spousta nepořádku a odpadu z vyklízení, bourání, přestavování a podobně. Pozemek budete mít zahlcen materiály a vybavením a dalšími předměty. Dát chaosu lepší strukturu a organizaci však můžete např. s pomocí odpadních a skladových kontejnerů. 
 
V těchto plechových mobilních skladech můžete bezpečně a úsporně uschovávat stavební materiály, nástroje, stroje a vybavení. Otevřené kontejnery pak poslouží k efektivnímu shromažďování stavebních odpadů. 
 
Skladovací kontejnery vám dodavatel může dovézt již složené, jsou velice mobilní a jejich cena poměrně příznivá. Lze je využít také k mnoha jiným účelům než ke skladování, s patřičnými úpravami poslouží jako náhradní obytné prostory, šatny apod.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ