sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Montované ocelové kontejnery můžete využít při stavbě nebo rekonstrukci domu

Kolem každé stavby je velká spousta nepořádku a odpadu a také samozřejmě množství ne zrovna laciných materiálů, strojů a vybavení, které je potřeba zabezpečit proti nenechavým rukám zlodějů, kvůli kterým by se vám stavba domu nebo jeho rekonstrukce mohla opravdu řádně prodražit. 
 
 
Ocelové kontejnery mohou na staveništi prospět v mnoha ohledech, klasické otevřené kontejnery lze využívat na odpad a mít jej tak poněkud pod kontrolou. Výhodou je vysoký objem a velice snadná doprava těchto kontejnerů. 
 

Montované kovové kontejnery lze využít jako skladiště, ale i k dalším účelům

Ještě zajímavější možnost využití však nabízejí mobilní skladové kontejnery. Jedná se o uzavřené montované boxy vyrobené ze silných trapézových plechů opatřených zinkováním. Mají výbornou odolnost vůči poškození a deformacím, jsou skladné, snadno se přepravují a je možné je velice dobře zabezpečit proti vloupání. 
 
Standardně bývají opatřeny jednokřídlými dveřmi s tříbodovými bezpečnostními zámky, ale lze je opatřit i dalšími bezpečnostními prvky. Tyto mobilní sklady umožňují efektivní skladování stavebních materiálů a vybavení a jejich pořizovací cena  je přitom velice výhodná. Případně můžete zvolit pořízení použitých skladových kontejnerů, čímž náklady ještě více snížíte. 
 
Na staveniště je dodavatel může dopravit již ve složeném stavu a manipulace s hotovým kontejnerem pak probíhá pomocí jeřábu nebo vysokozdvižného vozíku. Popřípadě můžete kontejner smontovat až na místě. 
 
Tyto skladovací kontejnery lze využít nejen na uschování stavebních materiálů a vybavení, ale upravené buňky lze použít i jako provizorní obytné prostory (např. pro dělníky), šatny, sprchy a podobně. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ