sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Kontejnerové domy jsou ekonomickým i ekologickým hitem současnosti

 
Pro našince bude něco takového znít asi poněkud šíleně, ale život v domě ze skladovacích kontejnerů není dnes ani poslední zoufalou možností, ani projevem duševní poruchy, ale obvykle vědomým a poměrně inteligentním rozhodnutím. 
 
 

Výhody budov z lodních kontejnerů rozhodně stojí za zvážení

Z lodních skladovacích kontejnerů lze za velmi málo peněz vykouzlit i velice exkluzivní architektonické stavby. Stále častěji se objevují kontejnerové domy, chaty, kanceláře i další budovy, které jsou nezřídka vzhledově opravdu atraktivní a jejich realizace stojí zlomek ceny zděného nebo dřevěného domu. 
 
Výhodou totiž je možnost uplatnění i již použitých skladovacích kontejnerů, které stojí jen část ceny nového mobilního skladu. Využitím těchto použitých kontejnerů recyklujete zdroje a tím dáváte svému životu a bydlení zcela nový ekologický i ekonomický rozměr. 
 
Další předností staveb z mobilních skladových kontejnerů je rychlost realizace, která může být mnohonásobně kratší než v případě stavby klasické zděné budovy. Kontejnery lze navíc dopravit na místo stavby budovy již patřičně upravený a modifikovaný. 
 
Nemusíte přitom na celou stavbu zůstat sami. V současnosti již existují společnosti, které se přímo zabývají budování objektů z lodních kontejnerů, a zajistí tudíž vše potřebné. Díky konstrukční jednoduchosti je možné popustit při stavbě takového domu uzdu své představivosti. Můžete však také využít služeb zkušeného architekta, který z použitých kontejnerů vykouzlí budovu hodnou obdivu. 
 
Ačkoli je u nás tento způsob řešení bydlení ještě mírně řečeno na okraji zájmu, ze západních zemí k nám nejspíš bude tento trend postupně pronikat i ve větší míře. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ