sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Montované skladové kontejnery nabízejí celou řadu výhod i při nízké pořizovací ceně

 
Potřebujete uskladnit zboží nebo jej převážet, ale nemůžete sehnat vhodné prostory? Co takhle problém vyřešit s pomocí ocelových montovaných skladovacích kontejnerů?
 
 

Snadné převážení i s naloženým zbožím

Jedná se o cenově velmi dostupné řešení. Cena těchto kontejnerů začíná už okolo 30 000 Kč a uskladnit můžete velké množství zboží, materiálů, zařízení nebo vybavení. A co víc? Takto uskladněný náklad můžete přímo v kontejneru převážet. Odpadá tedy zdlouhavá a drahá vykládka, přemísťovány apod. Celý kontejner převezete, kam potřebujete i se zbožím uvnitř. 
 
Manipulace s kontejnerem je nenáročná a je možná za pomoci jeřábu nebo vysokozdvižného vozíku. Aby mohl být kontejner přemísťován jeřábem, musí disponovat speciálními úchytnými oky, kterými je možné box vybavit. K dispozici je i celá řada dalších úprav a příslušenství – například vybavení systémem vnitřních regálů nebo instalace bočních dveří.
 

Precizní zabezpečení proti vloupání a možnost zatepleného i nezatepleného řešení

Standardně má každý skladovací kontejner z výroby jednokřídlové dveře na čelní straně. Tyto dveře jsou opatřeny tříbodovým bezpečnostním zamykáním a zámky s cylindrickou vložkou, které jsou chráněny proti odvrtání. Kontejner je tedy vhodný i pro skladování cenného zboží, jelikož je zabezpečen proti vloupání.
 
Tyto montované skladové kontejnery vám může dodavatel dopravit již smontované anebo rozložené, určené k montáži na místě. Jsou vyrobeny z trapézových ocelových plechů opatřených zinkováním proti korozi, deformacím a dalším nepříznivým vlivům a vybrat si můžete variantu kontejneru s izolací i bez izolace – podle toho k jakému účelu budete kontejner využívat a co v něm budete skladovat. 
 
 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ