sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Využijte kovové mobilní kontejnery k efektivnímu skladování zboží

Skladování materiálů, vybavení nebo zboží v bezpečí před nástrahami počasí i před zloději a s možností jednoduchého transportu. Právě takto se dají shrnout základní vlastnosti kovových skladovacích kontejnerů.
 
 

Kovové skladovací kontejnery jsou odolné a ideální pro převážení velkého množství zboží

Jedná se o jednoduché boxy kvádrového tvaru z trapézového ocelového plechu, který je opatřen několika vrstvami speciální povrchové úpravy a dokáže odolávat korozi, deformacím i dalším nepříznivým vnějším vlivům. 
 
Rozměry těchto kontejnerů jsou různé, ale standardně jsou vždy opatřeny čelními jednokřídlými dveřmi. Kontejnery lze však nechat upravit a vybavit například postranními dveřmi. 
 
Aby bylo vše, co do kontejneru umístíte v bezpečí nejen před sněhem a deštěm, ale také před zločinnými úmysly, jsou dveře vybaveny bezpečnostním tříbodovým zamykáním. Zámek je pak opatřen cylindrickou vložkou, která zabraňuje odvrtání. 
 

Kontejnery nabízejí možnost různorodého využití

Tyto skladovací kontejnery představují velice mobilní řešení. Náklad lze převážet přímo v nich bez zdlouhavé vykládky. S kontejnerem je možné manipulovat vysokozdvižným vozíkem nebo jeřábem. Za účelem jeřábové dopravy je možné vybavit kontejner speciálními úchytovými oky.
 
Tyto extrémně odolné kontejnery lze pořídit za výhodné ceny, a jelikož je jejich životnost opravdu velmi vysoká, investice se vám mnohonásobně vrátí. Kontejnery lze navíc využít i k dalším účelům a můžete si zvolit jak nezateplenou, tak i zateplenou variantu. 
 
Kontejner může najít využití jako provizorní prodejná, kancelář, lze je využít jako šatny či sprchy, ale také například jako kůlnu nebo dokonce i garáž

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ