sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Skladování a převoz zboží s ocelovými kontejnery

Montované skladovací kontejnery představují velice cenově výhodné řešení pro uskladnění velkého množství jakéhokoli materiálu nebo zboží. 
 
 

Kontejnery jsou chráněny také proti krádežím

Vaše zboží, materiály a vybavení jsou v kontejnerech v bezpečí jak proti deformacím a nepříznivým klimatickým vlivům, tak také proti riziku krádeže. Montované kontejnery jsou velice dobře zabezpečeny proti vloupání, jelikož se počítá s uskladněním nákladného vybavení a zboží. Opatřeny jsou proto tříbodovým bezpečnostním zámkem a cylindrickou vložkou upravenou proti odvrtání.
 
Každý standardní kontejner má jedny jednokřídlé dveře na čelní straně. Montované skladovací kontejnery jsou však nabízeny i s různými úpravami, které jsou navíc často bezplatné. Můžete si například kontejner nechat opatřit dveřmi na bocích, nechat si nainstalovat zmíněná jeřábová oka pro snadný převoz; nabízeno je i vybavení kontejneru vnitřním systémem regálů apod.
 

Zvolit si můžete zateplenou i nezateplenou verzi skladovacího kontejneru

Kontejnery mohou být také zaizolované, pokud v nich budete uskladňovat citlivější zboží nebo je používat k jiným účelům (např. jako mobilní kancelář nebo prodejnu). 
 
Skladovací kontejnery jsou vyrobeny z pozinkovaných plechových plátů trapézového profilu a snadno odolají korozi, mechanickému poškození a dalším špatným podmínkám. Jsou zcela bezúdržbové a i při poměrně nízké pořizovací ceně je jejich životnost velice vysoká. 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ