sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Montované kovové kontejnery jsou optimálním řešením pro skladování i převoz zboží

 
Skladovací kontejnery jsou velice oblíbeným a praktickým řešením problémů se skladovacím prostorem. Mezi jejich hlavní výhody patří příznivá pořizovací cena, dlouhá životnost, vysoká mobilita a snadná manipulace.
 
 

Kovové kontejnery lze snadno převážet i bez vykládky zboží

S těmito kontejnery nemusíte uskladněné zboží, materiály nebo vybavení zdlouhavě a náročně vykládat, převážet a poté zase uskladňovat. Naložený kontejner jednoduše převezete, kam potřebujete i s jeho obsahem. Manipulace se skladovacími kontejnery probíhá za pomoci jeřábu nebo vysokozdvižného vozíku.
 
Tyto kovové kontejner jsou vyrobeny z trapézových ocelových plechů s pozinkováním a jsou odolné vůči rzi, deformacím a dalším negativním vlivům a podmínkám. Disponují jednokřídlými dveřmi v čelní straně, které jsou opatřeny tříbodovým bezpečnostním zamykáním s rozpěrami dolů, do strany a nahoru. Zámek je pak opatřen vložkou proti odvrtání. 
 

Skladovací kontejnery lze použít i k mnoha dalším účelům 

Kontejner lze různě upravit podle toho, k jakému účelu bude sloužit. Je možné jej vybavit systémem vnitřních regálů, oky pro jeřábovou dopravu, dveřmi na bocích a podobně. Kontejner může sloužit nejen jako skladiště a přepravní box, ale lze jej využít také například jako mobilní provizorní kancelář, prodejní prostor nebo je uzpůsobit k použití jako provizorní šatny nebo sprchy například na staveništích. 
 
Střecha kontejnerů je pochozí a snáší zatížení až 125 Kg na metr čtvereční, odvod vody ze střechy je pak zajišťován s pomocí vnitřního okapu, který zajišťuje, že uskladněný materiál zůstane v suchu. Podlaha je tvořena OSB deskou usazenou na dřevěných hranolech a snese zatížení až 500 Kg/m2.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ