sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Co vše nabízejí montované skladové kontejnery?

Montované skladovací kontejnery jsou sestaveny z velice odolných trapézových plechů a použít je lze ke skladování nebo převážení materiálů, zboží apod.
 
 

Pokud máte vybavení nebo materiál, který potřebujete bezpečně uložit a v případě potřeby jej také velice snadno přepravovat, skladovací kontejnery jsou řešením, které vám umožní s minimální investicí zabezpečit i velké množství zboží. 
 

Nízká pořizovací cena, snadná montáž i přeprava

Skladovací kontejnery mohou být přepravovány jednoduše pomocí vysokozdvižných vozíků nebo také pomocí jeřábu, pakliže se jedná o model disponující jeřábovými oky. Velikou předností montovaných skladovacích kontejnerů je rychlá a jednoduchá montáž. Tyto skladovací kovové boxy lze složit na místě během krátké doby. 
 
To, co do kontejneru schováte je přitom v bezpečí nejen před nástrahami počasí a mechanickým poškozením, ale také před nenechavýma rukama zlodějů. Kontejnery jsou totiž vybaveny tříbodovými bezpečnostními zámky, které poskytují dostatečnou ochranu proti vloupání.
 
Skladovací kontejnery jsou z pozinkovaných plechů s trapézovým profilem, jsou odolné proti korozi a naprosto bezúdržbové. I při nízkých pořizovacích nákladech tudíž nabízejí řadu výhod – včetně dlouhé životnosti.
 

Vybrat si můžete z rozsáhlé nabídky úprav a příslušenství

Standardní montované skladové kontejnery jsou vybaveny jednokřídlými dveřmi, je však možné objednat si různé úpravy, například instalaci dveří do bočních stran kontejneru, lakování na různé odstíny RAL, doplnění jeřábových ok, vybavení vnitřními regály apod. 
 
Nejlevnější varianty kontejneru jsou bez tepelné izolace a hodí se například pro uskladnění běžného stavebního materiálu apod. Pokud však chcete skladovat zboží náchylné na výkyvy teplot, můžete zvolit zaizolovanou verzi. 
 
 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ