sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Mobilní kontejnery nejenom jako schránka k dopravě, ale i originální dům

skladovací kontejner

Když se řekne kontejner, většina lidí si představí obrovskou železnou buňku, která putuje na nějaké zámořské lodi z jednoho kontinentu na druhý. To je ale jenom jedna možnost využití kontejnerů. Ve skutečnosti se jich nabízí mnohem více. Kontejner je bez nadsázky víceúčelovým objektem.

Číst dál...

Kontejnery umožní různé způsoby dopravy

12.10.2017

Přeprava pomocí kontejnerů tvoří jádro přepravních kapacit nákladní dopravy. Kdyby nebylo lodní dopravy s pomocí velkých nákladní lodí, ale i železnice, mnohá hospodářská odvětví by pocítila potíže. Nebylo by možné dopravovat materiál, polotovary i hotové zboží z jednoho koutu planety na druhý. Co všechno nám přepravní kontejnery přináší?

Číst dál...

Potřebujete bezpečně přepravit zboží? Pomohou vám kontejnery

23.9.2017

Podnikáte? Možná provozujete nějakou firmu, která funguje jako dodavatel zboží z různých končin. V takovém případě zcela určitě potřebujete prostor, do kterého ukládat zboží, aby se nepoškodilo. Můžete využít velkoobjemové kontejnery, které vám ochrání zboží a zaručí jeho přepravu téměř po libovolných trasách.

Číst dál...

Hotové kontejnery se dají využít i k manipulaci s odpady

7.9.2017

Kovové kontejnery mají velice široké použití. Mnoho lidí si kontejnery spojuje pouze s nákladní přepravou, ovšem to je jenom jedna z mnoha možností jejich využití. Ve skutečnosti je tato paleta mnohem širší. Kontejnery mohou fungovat i jako obytné jednotky nebo na převoz odpadu.

Číst dál...

Skladovací kontejnery dokážou odolat i nenechavým zlodějům

16.8.2017
 
Hotové ocelové kontejnery jsou velmi šikovné na uložení zboží, které potřebujete, aby bylo mobilní. Kontejner není problém kdykoli naložit na kamion, železniční vagon, loď nebo letadlo a kamkoli přepravit. Možná vám ale vrtá hlavou, zda tyto mobilní přepravní úložné jednotky nemohou navštívit zloději. Vaše úvahy jsou logické, můžeme vás ale ujistit, že kontejnery jsou výborně zabezpečené. Vysvětlíme si jak. 
 

Číst dál...

Hotové kontejnery dík kombinované přepravě šetří čas i peníze

8.8.2017
 
Kontejnery. Bez nich by mnohá odvětví hospodářství nefungovala. Spousta lidí tomu nevěří, ale kontejnerový přepravní systém tvoří vůbec nerozšířenější a zároveň nejpropracovanější systém v dopravě, tedy té kombinované. Odkud se vůbec vzala, jak se vyvíjí?
 

Číst dál...

Hotový kontejner nabízí levný a mobilní skladovací prostor

2.8.2017
 
Hledáte skladovací prostory? Možná jste zkoumali nabídky skladovacích prostor někde na okrajích velkých měst, nebo třeba i blíže centru. Dospěli jste k názoru, že pronájem prostor ve stávajících halách je pro vás příliš drahý. Nevyplatí se. Stálo by vás to příliš mnoho finančních prostředků. Jak tedy situaci se skladováním vyřešit? Možností jsou hotové kontejnery. 
 

Číst dál...

Jak probíhá ochrana kontejneru proti krádeží obsahu a klimatickým vlivům?

13.7.2017

Hotové kontejnery tvoří mimořádně operativní a levné řešení skladovacích kapacit. Rychle a za velmi příznivou cenu vám poskytnou velký úložný prostor. To všechno je velice důležité. V dnešní době se ale bohužel také dost krade. Nenechavců, kteří si chtějí přivlastnit cizí věci, je spousta. Proto vás zcela určitě bude zajímat i bezpečnost kontejnerů.

Číst dál...

V hotovém kontejneru můžete skladovat plynové lahve i chemikálie

6.7.2017
 
Nízká pořizovací cena, bezpečnost skladování, zaručená kvalita provedení, všechny tyto přednosti jsou samozřejmostí pro hotové kontejnery. Skladovací kontejnery určené pro logistiku bez potíží splňují tyto parametry. Můžete se spolehnout, že jde o opravdu kvalitní kontejnery. 
 

Číst dál...

Levná a mobilní garáž, kancelář nebo i byt? S kontejnery je to možné

29.6.2017
 
Zájem o různé nízkonákladové a snadno dostupné alternativy pro podnikatelské i obytné účely roste minimálně v celém západním světě – a nejinak je tomu také u nás. Firmy dávají stále častěji přednost montovaným halám před vlastními zděnými budovami, lidé si zvykají na nízkoenergetické montované dřevostavby a podobně. 
 

Číst dál...

Z kontejnerů můžete vybudovat různé stavby

22.6.2017
 
Kontejnery slouží k přepravě. Jenže co s těmi vysloužilými, které už mají léta dobré služby za sebou? Nic nevydrží věčně, a to platí i v případě hotových kontejnerů. Naštěstí poslední léta dávají zelenou kontejnerové architektuře, která má spoustu podob. Nikdy se tak nemusí hromadění vysloužilých kontejnerů bát, právě naopak.
 

Číst dál...

Kontejner jako byt? A proč ne?

20.6.2017
 
Kontejnery mají spoustu možností k využití. K nám do České republiky pronikají hlavně jako jednotky určené k efektivnímu skladování. Vejde se do nich velké množství různého zboží, nejsou v porovnání s jinými skladovacími možnosti drahé, dají se bez potíží přemisťovat z místa na místo. V cizině se objevuje ale i další využití – například kontejnerová architektura.

Číst dál...

Na jaký podklad posadit skladové kontejnery?

19.6.2017
 
Chystáte se pokládat na svůj pozemek kontejnery, ve kterých chcete skladovat své zboží nebo stroje? Pokud ano, možná vám hlavou víří myšlenky na téma, zda kontejnery posadit na zem, nebo pro ně připravit nějaký podklad. Jestliže o tomto problému uvažujete, rozhodně se přimlouváme za to, abyste kontejner něčím podložili.
 

Číst dál...

Hotový kontejner vychází při porovnání jako levný skladovací prostor

16.6.2017
 
Vytvořit si sklad materiálu není vždy snadné. I když máte k dispozici pozemek, se kterým počítáte pro skladování svých výrobků a zboží, cesta od „zelené louky“ k plně sloužící skladovací hale může být nepříjemně zdlouhavá. Akce je totiž finančně náročná. Efektivní řešení skladovacích prostor ale nabízejí hotové kontejnery

Číst dál...

Hotový plechový kontejner může tvořit levnou garáž

15.6.2017
 
Potřebuji garáž. Značka: Levně. Jenže jak se sehnat úkryt pro svoje vozidlo co nejlevněji? Možná vás nikdy nenapadlo řešení, že jako levná garáž může úspěšně posloužit i hotový plechový kontejner. Ano, i to je možné. Záleží jenom na vás a na rozměrech vašeho vozu, zda je toto řešení reálné.
 

Číst dál...

Jsou hotové kontejnery dostatečně bezpečné?

14.6.2017
 
Potřebujete vy nebo vaše firma pravidelně přepravovat zboží z místa na místo? Nejelegantnějším řešením jsou v takovém případě kontejnery. Nabízejí velké množství místo, rozsáhlý úložný prostor. Možná se ale bojíte o bezpečnost svého zboží. Nemůže vám ho někdo ukrást?
 

Číst dál...

Hotové kontejnery slouží k přepravě i jako obydlí

13.6.2017
 
Když se řekne kontejner, většina lidí si představí mobilní jednotku na přepravu zboží z jednoho konce světa na druhý. Ano, většinou se kontejnery používají k dálkové přepravě choulostivého zboží, které by se jinak mohlo velmi snadno poškodit. Ovšem kontejnery se hodí i na spoustu dalších účelů. 
 

Číst dál...

Estetický prvek bydlení tvoří i hliníková pergola

12.6.2017
 
Jak řešit venkovní posezení před vaším domem? Nikdo nechce sedět na větru, dešti, nebo slunci. Pokud jste si vysedávání před domem oblíbili, je na čase vyřešit zde nějakou možnost trvalého sezení ideálně zakrytého. Vhodnou možností je zastřešená hliníková pergola

Číst dál...

Možnosti skladových kontejnerů

23.5.2017
 
Skladové kontejnery jsou ocelové jednotky o vnitřním úložném objemu od 1 metru krychlového. Používají se již od padesátých let minulého století zejména pro námořní přepravu zboží a materiálů téměř jakéhokoli druhu. Možnosti použití skladových kontejnerů jsou však mnohem větší. 
 

Číst dál...

Jak ušetřit na pořízení i provozu domu?

22.5.2017
 
Odhodlali jste se k onomu důležitému životnímu kroku a chcete si pořídit a zařídit vlastní bydlení, přestože váš rozpočet není zdaleka nafukovací? Již při stavbě nebo pořizování bydlení se dá na spoustě věcí ušetřit, a pokud budete myslet trochu dopředu, můžete ušetřit i za budoucí provoz.
 

Číst dál...

Jak vybrat vhodný kontejner pro obytné i jiné účely?

18.5.2017

Skladové kontejnery jsou velmi často využívány jako jakési polotovary, které jsou dále upravovány do různé podoby a mohou nakonec sloužit například jako kanceláře, dílny, pracovny i obytné jednotky. K těmto účelům se zpravidla využívají velmi odolné námořní skladové kontejnery. 
 

Číst dál...

Zařiďte si pohodlnou kancelář ve skladovém kontejneru

17.5.2017

Zdá se vám to jako přitažené za vlasy? Opak je pravdou, využití ocelových skladových kontejnerů coby například právě kancelářských prostor je zcela běžné a velmi výhodné. Kontejnery se koneckonců uplatňují i jako obytné jednotky a k mnoha dalším účelům – tak proč je nevyužít pro své podnikání?
 

Číst dál...

Jak by měla vypadat dokonalá dílna?

16.5.2017
 
Uvažujete, že byste své kutilské a řemeslnické zájmy přesunuly z provizorií do patřičných prostor a chcete si zařídit perfektní dílnu, kde budete mít vše potřebné a která se stane vaším malým (nebo i větším) soukromým královstvím? 
 

Číst dál...

Jak skladovat v ocelových kontejnerech?

12.5.2017

Skladové kontejnery jsou nejvyužívanějším médiem pro skladování a přepravu nákladů, využívají se zejména v lodní dopravě, ale také v dopravě silniční, železniční a stále více také v letecké. Výhody tohoto způsobu skladování a transportu nákladů jsou nesporné. 
 

Číst dál...

Výhody bydlení v domech ze skladových kontejnerů

11.5.2017

Různé alternativní způsoby řešení bydlení hýbou v posledních letech světem. Zejména mladí lidé se snaží bydlet levněji, ekologičtěji, jednodušeji. Jednou z možností alternativního bydlení je i využívání vyřazených skladových kontejnerů a jejich úprava pro obytné účely. V čem je toto řešení výhodné?
 

Číst dál...

Podlahy skladovacích a obytných kontejnerů

10.5.2017

Ocelové skladové kontejnery jsou jednotky využívané ke skladování a přepravě zboží a při provedení úprav mohou sloužit také například jako mobilní kanceláře, garáže, dílny nebo i nízkonákladové obytné prostory. Jakým způsobem je však ve skladových kontejnerech řešena podlaha? 
 

Číst dál...

Proč využít ke skladování ocelové kontejnery?

 
9.5.2017
 
Hledáte prostory pro uskladnění zboží, materiálu, vybavení nebo čehokoli jiného a potřebujete řešení, které bude cenově dostupné, rychle využitelné a bezpečné? Potom stojí za to zahrnout do dalšího výběrového kola i ocelové skladové kontejnery.
 

Číst dál...

Mnoho „tváří“ skladovacích kontejnerů

 
5.5.2017
 
Skladové kontejnery jsou ocelové jednotky vyvinuté v 50. letech minulého století pro přepravu a skladování materiálů. Mají standardizované rozměry, jsou nesmírně odolné a používají se především pro námořní přepravu. Skladové kontejnery jsou však využívány také pro bezpočet dalších účelů a existuje jich mnoho druhů.

Číst dál...

Mobilní domy – zajímavá možnost pro rekreaci i dočasné bydlení

4.5.2017

 
Mobilní domy jsou ve světě poměrně běžné, zřejmě největší oblibě se těší za oceánem – v USA, kde patří mezi běžné nízkorozpočtové alternativy pro bydlení. U nás zatím mobilní domy tak běžné nejsou, ale setkat se s nimi již můžeme. 
Mobilní domy v klasickém provedení jsou buňky na kovovém podvozku s koly.

Číst dál...

Termické skladovací kontejnery

3.5.2017
 
Ocelové skladové kontejnery jsou v současnosti zřejmě nejpoužívanější přepravní jednotky. Jejich používání umožňuje ušetřit peníze, čas i prostor. 
 

Číst dál...

Potřebujete levnou garáž, kancelář nebo třeba sklad?

2.5.2017
 
V poslední době je stále větší zájem o alternativní řešení různých podnikatelských a užitkových prostor. Tento zájem je motivován zejména potřebou omezení vstupních a provozních nákladů, rychlosti, nízkých stavebních nároků a obecně jednoduchosti celé realizace a řešení. 
 

Číst dál...

Izolace skladových kontejnerů

28.4.2017
 
Od té doby, co lidé zjistili, že skladové kontejnery v sobě skrývají daleko větší potenciál, než je pouhé přepravování a skladování produktů a materiálů, se jejich působnost rozšířila do bezpočtu oblastí. 
 

Číst dál...

Skladový kontejner jako levná garáž, kancelář nebo i obytný prostor

27.4.2017

V posledních letech se hodně mluví o alternativních způsobech bydlení a získávání podnikatelských prostor, které mohou znamenat zásadní úsporu vstupních i provozních nákladů a nabízet případně i další výhody (obvykle zejména rychlost realizace apod.). Jednou z velice oblíbených forem je využívání skladových kontejnerů.
 

Číst dál...

Přeprava skladových kontejnerů

26.4.2017
 

Skladové kontejnery
jsou kovové jednotky se standardizovanými rozměry o velikosti od 1 m3 vnitřního objemu. Používají se ke skladování a přepravě takřka veškerých typů materiálů, produktů a podobně. Jejich transport probíhá nejčastěji formou lodní přepravy, ale využívá se i letecké a pozemní prostředky. 
 

Číst dál...

Výběr skladových kontejnerů pro další úpravy

25.4.2017

Skladové kontejnery jsou natolik univerzální jednotky, že způsoby jejich používání dalece přerostly rámec pouhého skladování a převážení zboží. Kontejnery je možné patřičně upravit a využívat například jako garáže, kanceláře, prodejní místa nebo samozřejmě také k obytným účelům.
 

Číst dál...

Cenově dostupné a mobilní alternativy zděných garáží

Potřebujete garáž, ale nechce se vám investovat do náročné realizace zděné garáže? Potřebujete jednoduché místo pro vozidlo co nejrychleji a s minimálními vstupními náklady? Řešení samozřejmě existuje – ba dokonce je jich několik. 

Číst dál...

Co jste (možná) nevěděli o ocelových skladových kontejnerech

21.4.2017

Skladové kontejnery jsou dnes rozšířené po celém světě a používají se nejen pro převoz a skladování zboží, ale také například jako dílny, garáže, kanceláře a jako prvky ve specifické architektuře. Z kontejnerů mohou vznikat také nízkonákladové obytné celky.
 

Číst dál...

Kontejnerové byty mohou být v mnoha městech řešením nedostatku bytových prostor

20.4.2017

Kontejnerové byty mohou být v mnoha městech řešením nedostatku bytových prostor.
 

Číst dál...

Montáž ocelového skladového kontejneru

19.4.2017

Ocelové skladové kontejnery lze využívat při přepravě a skladování zboží, ale najde se pro ně i celá řada dalších uplatnění – sloužit mohou například jako dílny, garáže, kanceláře nebo prodejní prostory i jako obytné jednotky. Montované skladové kontejnery mohou být zákazníkovi dodány již smontované anebo v rozloženém stavu.
 

Číst dál...

Skladování zboží a materiálů v ocelových přepravních kontejnerech

18.4.2017

Od padesátých let, kdy se začaly ocelové skladové kontejnery využívat, zažila tato přepravní a skladovací jednotka neuvěřitelný rozmach. V současné době je drtivá většina zboží a produktů přepravována po světě právě v těchto kovových boxech – a to lodní, leteckou i pozemní dopravou.
 

Číst dál...

Ocelové skladové kontejnery lze využít i jako dílnu, kancelář nebo obytný prostor

14.4.2017
 
Mobilní skladové kontejnery si získaly celosvětovou oblibu, jelikož představují optimální způsob uskladnění a převážení nákladů námořní, pozemní i leteckou dopravou bez nutnosti překládek. Díky konstrukci připomínající vzhledem i odolností trezor zajišťují bezpečné uskladnění i převoz dokonce i v případě křehkých výrobků a materiálů.

Číst dál...

Stavba obyvatelných prostor z přepravních a skladových kontejnerů

13.4.2017
 
Ocelové skladové kontejnery jsou nejvíce využívané přepravní jednotky zejména v námořní dopravě, ale obrovské využití nacházejí také na souši. Mohou sloužit jako sklady zboží a materiálů, jako garáže, kanceláře, provizorní nebo mobilní prodejny a k mnoha dalším účelům.

Číst dál...

Jak se vyrábí přepravní skladové kontejnery?

12.4.2017
 
Ocelové skladové kontejnery jsou používány při silniční, železniční, letecké, ale zejména při námořní dopravě a objem zboží, které se v těchto boxech každý rok přepraví, je nepředstavitelný. 
 

Číst dál...

Různé typy skladovacích kontejnerů a jak je využívat

 
11.4.2017
 
Ocelové skladové kontejnery patří k nejvyužívanějším prostředkům k přepravování a skladování zboží. Odhaduje se, že až okolo 80 % ve světě prodávaného zboží je do cíle převáženo právě v těchto boxech zejména pomocí lodní dopravy. Skladových kontejnerů však existuje celá řada druhů. 
 

Číst dál...

Skladové kontejnery nacházejí mnohá uplatnění, na co si ale dát pozor při jejich pořizování

 
10.4.2017
 
Skladové kontejnery jsou velice módním řešením pro různé podnikatelské účely, ale také pro účely bydlení. Jedná se o velmi specifické odvětví a obytné domy z mobilních skladů mají rozhodně co nabídnout. 
 

Číst dál...

Inspirujte se - skladové kontejnery jako alternativní způsob bydlení

7.4.2017
 
Skladové kontejnery vytvořil v 50. letech Američan Malcolm McLean a znamenaly naprostý přelom zejména v lodní dopravě. V dnešní době se v nich přepravuje drtivá většina nákladů, ale našlo se pro ně i mnoho jiných využití. Sloužit mohou dokonce i jako obytné jednotky.

Číst dál...

Levná garáž z ocelového skladového kontejneru

6.4.2017
 
Potřebujete co nejrychleji a nejlevněji vyřešit dostatečně bezpečné kryté stání pro vaše vozidlo. Jednou z možností je využití ocelového skladovacího kontejneru. 
 

Číst dál...

Ocelové montované kontejnery jsou vhodné pro skladování, ale i další účely

 
5.4.2017
 
Montované mobilní skladové kontejnery představují poměrně výhodnou kombinaci nízké ceny, praktických vlastností a kvality. Pro skladování zboží, materiálů, vybavení a podobně jsou velice dobře uzpůsobeny, a mohou vám tudíž poskytnout právě takové prostory, jaké potřebujete. 
 

Číst dál...

Mobilní a levné prodejní prostory nebo kanceláře? Bez problému…

 4.4.2017
 
Uvažujete, jak vyřešit prostory pro vaši kancelář, prodejnu, pracovnu, dílnu nebo sklad a podobně? Můžete samozřejmě platit drahý nájem v cizím objektu nebo si s velmi vysokými náklady postavit vlastní budovu anebo zvolit třetí možnost – mobilní možnost. 
 

Číst dál...

Kontejnerová architektura – jaké jsou její přednosti a nevýhody?

3.4.2017
 
Kontejnerová architektura je poměrně mladé odvětví a do České republiky zatím pronikla jen skutečně okrajově. Jedná se o variantu modulárního stavebnictví, jehož obliba ve světě vzrůstá značným tempem.
 

Číst dál...

Ve skladových kontejnerech lze bezpečně uskladnit cenný majetek, ale například i rizikové chemikálie

Stěhujete se a potřebujete někam dočasně uložit svůj majetek s možností jej případně i převést do cílového místa? Rekonstruujete nebo stavíte a potřebujete bezpečně uskladnit nářadí, materiály a vybavení a ochránit je před krádeží? Řešením mohou být skladové kontejnery

 

Číst dál...

Výhody skladování a přepravy materiálů s ocelovými kontejnery

 
Skladové kontejnery představují velice efektivní způsob uskladnění a přepravy výrobků, materiálů a podobně. Využít přitom lze železniční, silniční, lodní i leteckou dopravu. Skladování nákladů právě tímto způsobem má celou řadu velmi ceněných předností. 
 

Číst dál...

Rady a tipy pro rekonstrukci domu nebo bytu

Rekonstrukce bytu nebo domu s sebou nese spoustu nepříjemnosti, finančních nákladů a je časově náročná, ale pokud si ji dobře promyslíte, můžete ze starého domu nebo bytu vykouzlit prostor k bydlení, který bude vypadat přesně podle vašich představ, a kterému se nebudete stydět říkat domov. 
 

Číst dál...

Montované ocelové kontejnery můžete využít při stavbě nebo rekonstrukci domu

Kolem každé stavby je velká spousta nepořádku a odpadu a také samozřejmě množství ne zrovna laciných materiálů, strojů a vybavení, které je potřeba zabezpečit proti nenechavým rukám zlodějů, kvůli kterým by se vám stavba domu nebo jeho rekonstrukce mohla opravdu řádně prodražit. 
 

Číst dál...

Výhody skladování zboží v ocelových skladových kontejnerech

 
Potřebujete uskladnit větší množství materiálu či zboží bezpečně, ale co nejúsporněji? Stále oblíbenější řešení představují mobilní skladové kontejnery, které lze získat za výhodné pořizovací ceny a přitom jsou pro účely skladování a přepravování zboží ideální. 
 

Číst dál...

Kontejnerové domy jsou ekonomickým i ekologickým hitem současnosti

 
Pro našince bude něco takového znít asi poněkud šíleně, ale život v domě ze skladovacích kontejnerů není dnes ani poslední zoufalou možností, ani projevem duševní poruchy, ale obvykle vědomým a poměrně inteligentním rozhodnutím. 
 

Číst dál...

Bezpečné a finančně výhodné skladování zboží v mobilních skladových kontejnerech

 
Ocelové kontejnery jsou využívány k celé řadě účelů, mohou sloužit například jako provizorní kanceláře, mobilní prodejny nebo jako základ pro sprchy, šatny, či dokonce dočasné ubikace například na staveništích a podobně. Tyto kontejnery jsou však zejména vynikající skladovací prostory. 
 

Číst dál...

Zemní a výkopové práce: jak na stavební jámu

 
Dříve, než se začne zasahovat do země, je potřeba seznámit se s přírodním prostředím v místě, kde bude rodinný dům stát. Můžete si je provést svépomocí nebo se raději obrátit na odborníky. 
 

Číst dál...

Montované kontejnery jako výhodné a mobilní skladovací prostory

Skladovací kontejnery představují cenově výhodné řešení prostoru pro skladování vybavení, materiálů nebo zboží, ale i pro jiné specifické účely. 
 

Číst dál...

Ocelové skladovací kontejnery jako ideální a mobilní skladiště zboží a materiálů

Potřebujete uskladnit větší množství materiálů, zboží, zařízení nebo vybavení? Řešením může samozřejmě být například pronájem vhodné haly a podobně, ale tato varianta se časem prodraží, a navíc neřeší problém s případnou přepravou zboží. 
 

Číst dál...

Montované skladové kontejnery nabízejí celou řadu výhod i při nízké pořizovací ceně

 
Potřebujete uskladnit zboží nebo jej převážet, ale nemůžete sehnat vhodné prostory? Co takhle problém vyřešit s pomocí ocelových montovaných skladovacích kontejnerů?
 

Číst dál...

Využijte kovové mobilní kontejnery k efektivnímu skladování zboží

Skladování materiálů, vybavení nebo zboží v bezpečí před nástrahami počasí i před zloději a s možností jednoduchého transportu. Právě takto se dají shrnout základní vlastnosti kovových skladovacích kontejnerů.
 

Číst dál...

Skladovací kontejnery pro snadné uchovávání i převážení zboží a materiálů

Potřebujete někam umístit větší objem zboží, vybavení, materiálů nebo podobně, ale hledáte řešení, které bude levné, a navíc mobilní?
 

Číst dál...

Skladování a převoz zboží s ocelovými kontejnery

Montované skladovací kontejnery představují velice cenově výhodné řešení pro uskladnění velkého množství jakéhokoli materiálu nebo zboží. 
 

Číst dál...

Skladujte zboží bezpečně s ocelovými kontejnery

 
Nevíte, jak vyřešit uskladnění nebo převoz velkého množství materiálu, zboží nebo dalších věcí? Kovové skladovací kontejnery mohou být odpovědí, kterou hledáte.
 

Číst dál...

Montované kovové kontejnery jsou optimálním řešením pro skladování i převoz zboží

 
Skladovací kontejnery jsou velice oblíbeným a praktickým řešením problémů se skladovacím prostorem. Mezi jejich hlavní výhody patří příznivá pořizovací cena, dlouhá životnost, vysoká mobilita a snadná manipulace.
 

Číst dál...

Snadné převážení a skladování zboží s montovanými kontejnery

 
Přemýšlíte, jakým způsobem uskladnit nebo jednoduše a levně převézt velké množství zboží, materiálů nebo jiného vybavení?
 

Číst dál...

Co vše nabízejí montované skladové kontejnery?

Montované skladovací kontejnery jsou sestaveny z velice odolných trapézových plechů a použít je lze ke skladování nebo převážení materiálů, zboží apod.
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Doporučujeme: | Plechové garáže s omítkou | Hliníkové přístřešky pro auta | Hliníkové pergoly | Přístřešky nad dveře | Zahradní domky | Dřevěné pergoly | Altány |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ